امامان جمعه برای مقابله با فتنه ها بیشتر نقش آفرینی کنند
ستاد های نماز جمعه خط اصلی شان را از ولایت فقیه می گیرند
رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: باید از ظرفیت آیین نماز جمعه برای افزایش بصیرت عمومی جامعه در مقابله فتنه انگیری دشمنان و عوامل آنها بیشترین بهره را برد.

حجت الاسلام ابراهیم معادی روز سه شنبه در گردهمایی منطقه ای ائمه جمعه شهرستان های جنوب خراسان رضوی در گناباد افزود: نباید عنوان کرد که فتنه سال ۱۳۸۸ مربوط به جریان خاصی بوده و به اتمام رسیده است، زیرا این قبیل فتنه ها از صدر اسلام تاکنون وجود داشته و استمرار فتنه های جدید دور از انتظار نیست و باید با بصیرت افزایی این فتنه انگیزی ها را خنثی کرد.با گذشت چندین سال هنوز خیلی از زوایای جریان نهم دی برای مردم و حتی برخی خواص روشن نشده است. ستادهای نماز جمعه وابسته به هیچ جریان سیاسی نیستند بلکه تابع محض منویات رهبر معظم انقلابند و خط اصلی شان را از ولایت فقیه می گیرند.ائمه جمعه و ستادهای نماز جمعه باید با نوآوری و خلاقیت در برنامه ها در انسجام بخشی و استفاده از ظرفیت بخش های مختلف جامعه برای ارتقای فعالیتهای این بخش و افزایش باورمندی اعتقادی مردم برای حضور گسترده در این آیین بکوشند.
امام جمعه گناباد در این گردهمایی ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان ارجمند تاکید کرد تضعیف ولایت فقیه و ارزشهای دینی و دو قطبی کردن جامعه از اهداف مهم جنگ نرم دشمنان بوده و باید با روشنگری لازم بصیرت اقشار مختف را در برابر این ترفندها افزایش داد.پیوند مردم با ولایت فقیه ناگسستنی است و حماسه نهم دی یادآور بصیرت و میثاق بزرگ با ولایت در تاریخ افتخارات انقلاب اسلامی ثبت شد. امام جمعه گناباد در ادامه ظرفیت های شهرستان گناباد در ابعاد مختلف تشریح نمود
در این گردهمایی ائمه محترم شهرستانها و مناطق جنوب خراسان رضوی بهمراه مسئولین گرانقدر ستاد های نماز جمعه و همچنین ائمه محترم جمعه موقت گناباد و فرماندار محترم حضور داشتند .