باسمه تعالی
گزارش برگزاری نماز جمعه شهرستان گناباد مورخ۱۱/۱۱/۹۸

سخنران قبل از خطبه ها :
حجه الاسلام والمسلمین آبسالان بود که پیرامون زندگانی حضرت فاطمه زهرا علیها السلام با نماز گزاران سخن گفت
ایراد خطبه ها و اقامه نماز جمعه : توسط حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای صادقی امام جمعه محترم گناباد
امام جمعه گناباد :
راهپیمایی میلیونی ضد آمریکایی مردم عراق بعد از در هم کوبیدن عین الاسد دومین سیلی سخت به ترامپ بود.
ملت مبارز و آگاه فلسطین و مقاومت اسلامی هرگز اجازه تحقق طرح خائنانه معامله قرن را نخواهند داد .
موضوعات خطبه ها
خطبه اول : سبک زندگی حضرت زهرا علیها السلام
خطبه دوم : تسلیت ایام فاطمیه ، تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی ، پیام های راهپیمایی میلیونی ضد آمریکایی مردم عراق، طرح آمریکایی معامله قرن ، اهمیت صرفه جویی در مصرف گاز

تیتر سخنان حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای صادقی در خطبه های نماز جمعه

 بر همه ما واجب است از سبک زندگی حضرت زهرا علیها السلام پیروی نماییم.
 همه مجاهدت های حضرت زهرا که به شهادت ایشان منجر شد برای آن بود که می خواستند مردم از ولی و رهبر شایسته اطاعت کنند .
 بکوری چشم شیاطین و مستکبرین نظام اسلامی قوی و توفنده تر راهش را ادامه خواهد داد.
 از همه کاندیدا های عزیزنمایندگی مجلس شورای اسلامی درخواست می شود از تخریب پرهیز کنند.
 با توجه به برودت و سردی هوا در بسیاری از نقاط کشور از همشهریان عزیز درخواست می شود در مصرف گاز صرفه جویی کنند .

خطبه اول
موضوع : سبک زندگی حضرت زهرا علیها السلام
ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا علیها السلام لازم است یاد آوری نمایم که آن بزرگوار در همه کمالات و صفات پسندیده ،نمونه و الگو بودند و بر همه ما واجب است از سبک زندگی ایشان پیروی نماییم . یکی از ویژگی های حضرت زهرا ولایتمداری است که همه می دانید ایشان اولین شهیده راه ولایت اسیت آن حضرت می دانستند که اگر مردم از رهبری که خدا تعیین کرده و شایسته رهبری است اطاعت و حمایت کنند در دنیا وآخرت سعادتمند هستند در غیر این صورت جز بدبختی سرانجامی نخواهد داشت. در روایتی آمده اگر شخصی این قدر خوب باشد که همه شب ها نماز بخواند و همه روز روزه بگیرد و هر سال حج برود و همه اموالش را در راه خدا صدقه بدهد اما ولایت ولی خدا را نداشته باشد تا اعمالش با راهنمایی او صورت بگیرد نزد خدا ثوابی نخواهد داشت زیرا مقدرات و سرنوشت او و جامعه در دست رهبر است اگر الهی بود جامعه خوشبخت می شود و اگر رهبر غیر الهی بود جامعه را بدبخت خواهد کرد .
مقام معظم رهبری برای روش شدن نقش رهبری می فرمایند: مثال رهبر در جامعه مثل راننده یک اتوبوس است اگر راننده اتوبوس دارای گواهینامه رانندگی بود ، اگر هوشیار و بیدار و دلسوز مسافرین باشد مسافرین به سلامت به مقصد می رسند اما اگر راننده اتوبوس به فن رانندگی آشنا نبود ، خواب آلود بود مسافرین به سلامت نمی رسند ،رهبر همین نقش در جامعه دارد اگر رهبر از طرف خدا باشد جامعه به سعادت می رسد . بهترین گواه آن است که پیامبر اسلام بعنوان رهبر توانستند مردم جاهلی را از شرک ، بت پرستی ، ظلم ، فساد نجات دهند و مدینه فاضله ای ایجاد نمایند اما بعد از وفات آن بزرگوار چون مردم حضرت امیر را کنار گذاشتند و معاویه ، یزید و بنی امیه و بنی عباس روی کار آمدند دنیا و آخرت مردم را تباه کردند و همه مجاهدت های حضرت زهرا که به شهادت ایشان منجر شد برای آن بود که می خواستند مردم از ولی و رهبر شایسته اطاعت کنند .
خطبه دوم :
موضوع : سفارش به تقوی / مناسبت های هفته
ایام شهادت حضرت زهرا علیها السلام را به محضر مبارک امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ، محضر مقام معظم رهبری و همه مسلمین تسلیت می گویم .
آغاز دهه فجر :
دهه مبارک فجر انقلاب و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر کفر و استکبار جهانی را گرامی می داریم . دوازدهم بهمن بعنوان روز انقلاب اسلامی و ولایت فقیه نامیده شده است چنانکه می دانید مهمترین عوامل پیروزی شما مردم آنهم با دست خالی عبارت بود ا ایمان به خدا ، اتحاد و وحدت و اطاعت از رهبری و تا وقتی این یکپارچگی و اطاعت از ولایت فقیه وجود داشته باشد بکوری چشم شیاطین و مستکبرین نظام اسلامی قوی و توفنده تر راهش را ادامه خواهد داد. از همه کاندیدا های عزیز نمایندگی مجلس شورای اسلامی درخواست می شود از تخریب پرهیز کنند و برنامه های خود را ارایه نمایند تا مردم بهترین برنامه را انتخاب و رای دهند .
پیام های راهپیمای ضد آمریکایی مردم عراق :
راهپیمایی میلیونی مردم عراق در جمعه گذشته بعد از در هم کوبیدن عین الاسد بزرگترین پایگاه آمریکا دومین سیلی سخت به ترامپ بود این تظاهرات گسترده با تنوع قومی و مذهبی در تاریخ عراق بعدا از راهپیمایی میلیونی اربعین بی سابقه بود بدون شک خون شهید سلیمانی و ابوالمهدی و همراهانشان دلها را به هم نزدیک و گروه های عراقی را متحد کرد ترامپ تصور می کرد با شهید کردن فرماندهان مقاومت مردم نا امید شده و اختلافات در ایران و عراق اوج بیشتری خواهد گرفت بر عکس مشاهد کرد گروه های عراقی متحد شدند و کابوس بیرون راندن آمریکائی ها از عراق شکیل گرفت ناچار شدند نیمی از نیرو هایشان را از عراق بیرون ببرند .
معامله قرن بزرگترین خیانت قرن
رونمائی ترامپ از طرح معامله قرن با حضور نمایندگان مفلوک و ذلیل چند کشور عربی بزرگترین خیانت قرن به فلسطین است در شکست این طرح همین بس که هیچ نماینده ای از گروه های فلسطینی حضور نداشتند در این طرح اعلان شده که ۵ میلیون فلسطینی آواره حق بازگشت به فلسطین ندارند دوم همه گروه های فلسطینی باید خلع سلاح شوند سوم قدس شریف بعنوان پایتخت اسرائیل باید به رسمیت شناخته شود چهارم یک روستا به نام ابودیس با مساحت ۴ کیلومتر بعنوان پاپتخت فلسطسن خواهد بود پنجم فلسطینیان رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسند این طرح خیانتکار با مخالفت گسترده همه گروه های فلسطینی و اکثر کشور های مستقل اسلامی و جبهه مقاومت روبر و شد اگر چه هدف ترامپ بدست آوردن رضایت صهیونیست ها و فرار کردن از جنگ استیضاح و رای آوردن در انتخابات آینده آمریکاست ولی مسلما ملت مبارز و آگاه فلسطین و مقاومت اسلامی هرگز اجازه تحقق این خیانت را نخواهند داد
با توجه به برودت و سردی هوا در بسیاری از نقاط کشور از همشهریان عزیز درخواست می شود در مصرف گاز صرفه جویی کنند .