باسمه تعالی
پیام جمعه مورخ ۹۹/۵/۱۷

خطبه گونه حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای صادقی امام جمعه محترم گناباد

امام جمعه گناباد :
استقلال ایران اسلامی به برکت رهبری حضرت امام (ره) و رهبری مقام معظم رهبری است.
از سران قوای سه گانه می خواهیم فرامین ولی امر مسلمین جهان در خصوص کنترل قیمت ها ،حفظ ارزش پول ملی و هدایت نقدینگی بسمت تولید اجرایی و محقق کنند .

خطبه اول
إِنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَيُؤْتُونَ الزَّكَاةَ وَهُمْ رَاكِعُونَ
ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه ولایت و مخصوصا عید سعید غدیر خم در اهمیت امامت ولایت همین بس که امام باقر علیه السلام می فرمایند اسلام بر پنج پایه استوار است نماز ، زکات ،روزه ، حج و امامت و ولایت مردم فراخوانده نشده اند به چیزی که مهمتر از ولایت باشد و باز می فرمایند که قبولی تمامی اعمال منوط به داشتن ولایت است . کلید قبولی اعمال داشتن ولایت است شناختن ولی الله است . نقش ولی الله در سعادت دنیا و آخرت انسان بی بدیل است . جامعه منحط جاهلیت توسط پیامبر به اندک زمانی متحول می شود . در زمان ما هم ایران یک کشور وابسته به غرب بود هنگامی که ولی فقیه جانشین امام زمان رهبری جامعه را بر عهده گرفت کشوری که از خود استقلالی نداشت و دین منزوی شده بود با آمدن رهبری مثل امام و حمایت مردم کشور متحول شد و امروز مستقل ترین کشور ایران اسلامی است .حرکت ایران بسوی علم و دانش و کمال ادامه دارد و از نظر معنوی ام القرای کشور های اسلامی است که این به برکت رهبری حضرت امام و در امروز رهبری مقام معظم رهبری است. ولایت فقیه استمرار غدیر است
خطبه دوم
مجددا دهه ولایت و عید سعید غدیر تبریک می گویم
عید سعید غدیر عید الله اکبر است که در روایات در خصوص اطعام در این روز تاکیدشده است . به همین مناسبت در ادامه امر مواسات خادمیاری امام رضا علیه السلام با کمک کمیته امداد حضرت امام و خیرین شهرستان ۷ هزار پرس غذا در روز عید غدیربین محرومین توزیع خواهند کرد .
حادثه انفجار بندر بیروت را به ملت و دولت بویژه حزب الله و رهبر استوار آن تسلیت می گوییم
روز خبرنگار را گرامی داشته وبه ارواح پاک شهدای خبرنگار درود می فرستیم .
روز حمایت از صنایع کوچک را گرامی می داریم لازم است مسولین در خصوص حمایت از صنایع دستی غفلت نفرمایند . روز تشکل ها را گرامی می داریم . مسلمانان می بایست در خصوص کمک به جامعه وحل مسایل آن مشارکت کنند و جامعه را بسوی کمال رهنمون کنند .کسانی که در خدمت جامعه هستند بسیار ارزشمند هستند .
مقام معظم رهبری در روز عید قربان مطالب راهگشایی را بیان کردند که از سران قوای سه گانه می خواهیم فرامین ولی امر مسلمین جهان در خصوص کنترل قیمت ها ،حفظ ارزش پول ملی و هدایت نقدینگی بسمت تولید اجرایی و محقق کنند .